Reto slimību kopiena bildēs

2023. gada 14. janvārī notika Latvijas Reto slimību alianses organizēta īpaša fotosesija cilvēkiem ar retām slimībām un viņu ģimenēm. Pasākums bija viena no Reto slimību dienas 2023 informatīvās kampaņas “Droši par veselību!” aktivitātēm.

Kopskaitā 45 dalībnieki baudīja Natālijas Petruhinas fotostudijas viesmīlību Jūrmalā un profesionālo fotografēšanu. Rekvizītos izmantojām Eiropas Reto slimību organizācijas EURORDIS oficiālās Reto slimību dienas krāsas. Piesaistot lielu pulku atbalstītāju, fotogrāfijās kā krāsu akcenti gozējās Sapņu Zeme Ādažos dāvātie baloni, Eklērnīca Raunas Dārzs spilgtie makarūni un eklēri. Ar sajūsmu mazie un lielie fotosesijas dalībnieki sagaidīja četrkājainos viesus – Maigais Suns – Gentle Dog – Dog Therapy kanisterapijas lielos, pūkainos suņus.

Pasākuma rezultātā ģimenes saņēma skaistas un profesionālas fotogrāfijas. Foto apskatei pieejami arī “Droši par veselību!” kampaņas publicitātes materiālos mūsu Facebook un Instagram profilos.

Cilvēki ar retām slimībām un viņu tuvinieki kampaņAS “Droši par veselību!” Fotosesijā

Šī pasākuma lielākā vērtība bija iespēja cilvēkiem ar retā slimībām un viņu ģimenēm tikties, iepazīties, dalīties pieredzē un pavadīt laiku brīvā, jaukā gaisotnē, gūstot kopienas atbalstu un drauga plecu. Tas bija sirsnīgs kopdarbs ar skaistu rezultātu!

Izsakām pateicību visiem iesaistītajiem – dalībniekiem, brīvprātīgajiem, organizatoriem un atbalstītājiem par pasākumu!

Fotosesiju atbalstīja: EURORDIS, EUCOW FONDS zīmols Latvietis Un Latviete, friziere Diāna Zīlniece, Rimi Latvija.

Reto slimību dienas 2023 informatīvo kampaņu “Droši par veselību!” atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija ar EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Kampaņas satura autors ir Latvijas Reto slimību alianse. Vairāk par projektu lasi šeit.